FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Nowy katalog FM World – sprawdź nowości

Przedstawiamy katalog nr 32, w którym zachwycą Was doskonałe receptury produktów i królewskie aromaty – zarówno te zupełnie nowe, jak i Wasze ulubione, lecz w zaskakującej odsłonie.

Rozpocznijmy naszą podróż od magicznej krainy UTIQUE… Luksusowa świeca zapachowa otoczy pomieszczenie zniewalającą aurą, pozwalając rozkoszować się wyrafinowanymi akordami perfum Flamingo, Violet Oud i Black przez niewiarygodnie długi czas.

W linii zaawansowanych technologicznie kosmetyków FONTAINAVIE pojawiła się Hialuronowa maska na tkaninie Hydro Therapy, która zagwarantuje piękny i zdrowy wygląd oraz zapewni wyraźny efekt odmłodzenia skóry za sprawą aktywnych składników ultranawilżających. Jej wyjątkowe działanie potwierdza 100% ankietowanych!