FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Historia FM Group

Marka FM Group powstała w 2004 roku dzięki połączeniu inicjatywy i świeżych pomysłów Artura Trawińskiego z doświadczeniem wieloletniej marki Perfand. Celując w potrzeby większości ludzi FM Group oferowało od samego początku perfumy, których duży procent składników zapachowych szedł w parze z niską ceną. To było strzałem w dziesiątkę. Już po kilku latach FM Group otworzyło oddziały w innych krajach, a odniesiony sukces sprawił, że po dekadzie działania w samej Polsce firma posiada ćwierć miliona przedstawicieli.

programy-motywacyjne

Dziś FM Group to już nie tylko same perfumy. Uznanie klientów i chęć rozwoju sprawiło, że obecnie produkty spod znaku Federico Mahora są kojarzone także z wysokiej jakości kosmetykami pielęgnacyjnymi, oraz make up. Dodatkowo firma weszła także na rynek chemii gospodarczej i telefonii komórkowej rozszerzając pole działania.

Nagrody dla FM Group

Marka ciesząca się zaufaniem, które po wielu latach jest kojarzone nie tylko z wysoką jakością, ale także ciągłym udoskonalaniem swoich produktów może się poszczycić wieloma nagrodami:

nagroda-dla-FM-Group nagroda-dla-FM-Group2 nagroda-dla-FM-Group3 nagroda-dla-FM-Group4 nagroda-dla-FM-Group5 nagroda-dla-FM-Group6 nagroda-dla-FM-Group7 nagroda-dla-FM-Group8

Dziś FM Group to nie tylko napis na produktach, katalogi, czy perfumy. To styl życia który sprawia, że wiele osób znalazło swoją drogę ku lepszemu. Drogę do lepszych zarobków, lepszej codzienności i większej satysfakcji z życia.