FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

FM World to Top Marka 2019

Z dumą i przyjemnością informujemy o przyznaniu naszej firmie prestiżowego Lauru Konsumenta w najważniejszej kategorii – Top Marki 2019 – nagrody dla niekwestionowanych liderów w swojej branży.

Wśród laureatów znajduje się elitarne grono marek, któremu rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta. W konkursie bierze się pod uwagę przede wszystkim rekomendacje konsumentów w projekcie na przestrzeni ostatnich lat, rozbudowę oferty produktowej i dynamikę rozwoju.

Odznaczenie firmy tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców, co świadczy o Waszym zaufaniu i uznaniu dla naszej pracy.