FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

1. Chcę dołączyć do klubu FM GROUP?

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do grona Partnerów FM, aby sobie dorobić lub uzyskać niezależność finansową oferując wysokiej jakości produkty. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie.Otrzymasz pełne wsparcie.

2. Ile kosztuje rejestracja w firmie FM Group?

Rejestracja w FM Group jest darmowa. By zacząć współpracę w FM Group wystarczy zainwestować jedynie 35zł na próbnik perfum fm  lub posiadać „status odbiorcy” bez wykupienia próbnika. Aż 97% osób wybiera opcje z zakupem próbnika, ponieważ najlepszym sposobem na zademonstrowanie klientom perfum jest użycie próbek zapachowych. Ze statystyk wynika, że osoby którym prezentowane są perfumy znajdują szybciej ulubiony zapach perfum i od razu decydują się na zakup.OBECNIE FIRMA ROZDAJE PREZENTY! Kupując duży piórnik z 150 próbkami otrzymasz od firmy za jedyne 1,23zł wybrany przez Ciebie perfum klasyczny (wartość 36,00zł)

3. Jakie są możliwości rozwoju z FM Group?

Dzięki możliwościom rozwoju jakie oferuje firma FM Group dla nowych przedstawicieli osoba podejmująca właściwą decyzję, ma okazję wejść na drogę sukcesu i wysokich zarobków. Budując własna grupę w systemie MLM stajesz się osobą niezależną finansowo i zarabiasz bez względu na to czy pracujesz, czy poświęcasz się swoim pasjom. Natomiast już po roku za efektywną współpracę możesz dostać od firmy nowego luksusowego Mercedesa. Jeśli zechcesz awansować oferujesz znajomym pracę przedstawiciela, dzięki czemu zarabiasz na sprzedaży swojej grupy.

4. Czy są szkolenia dla nowych przedstawicieli?

Tak. Liderzy FM Group stale organizują szkolenia dla swoich przedstawicieli na których można poznać najefektywniejsze techniki pomagające zwiększyć sprzedaż perfum i kosmetyków. Sprzedawanie kosmetyków i perfum FM Group jest łatwe ponieważ oferujesz znane markowe perfumy najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach, a 30% ceny katalogowej to Twój zarobek! W trakcie szkoleń w FM Group poznasz wielu ciekawych ludzi z którymi będziesz mógł (mogła) wymieniać się doświadczeniami.

5. Co należy zrobić, aby zostać przedstawicielem FM Group?

To bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i czekać na odpowiedź z firmy.

6. Jak zamawiać produkty?

Składając pierwsze zamówienia polecamy uczynić to telefonicznie ale możesz również skorzystać z sklepu Internetowego na Twoim osobistym koncie.

Składając zamówienie telefonicznie zawsze można zapytać się o nurtujące kwestie oraz poprosić o sprawdzenie ilości punktów, które zdecydują o kosztach przesyłki.

Składając zamówienie w sklepie Internetowym obserwujesz sam czy Twoje zamówienie będzie wysłane bez kosztów wysyłki.

Pamiętaj aby składając zamówienie, niezależnie od sposobu, podać:

  • Imię i nazwisko;
  • Numer dystrybutora (z umowy dystrybutorskiej w polu Numer kandydata);
  • Adres, na jaki ma zostać wysłane zamówienie, możesz podać zgodny z tym w systemie lub inny;
  • Telefon kontaktowy;
  • Kody (numery z katalogu) zamawianych produktów oraz ilości sztuk;

Za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze kurierowi.

7. Jaka jest minimalna wartość zamówienia? 

W firmie nie ma określonej minimalnej wartości zamówienia a po zarejestrowaniu kupujesz wszystkie produkty w cenach hurtowych znacznie niższych w porównaniu z ceną katalogową. Skontaktuj się ze mną a udzielę dodatkowych informacji.

8. Jak często muszą być składane zamówienia?

W FM Group wystarczy zamówić w ciągu 12 miesięcy od momentu rejestracji jeden punktowany produkt  aby mieć stały dostęp do produktów w cenie producenta.

9. Ile płacę za dostawę?

Nasz firma dostarcza zamówione produkty korzystając z usług dwóch firm kurierskich GLS oraz INPOST. Poniżej podaję warunki dostaw posługując się wartościami punktowymi (w celu uzyskania szczegółowych informacji po wypełnieniu formularz rejestracyjnego na naszej stronie napisz do nas a my oddzwonimy)

GLS

  • paczka bez kosztów przesyłki jeśli jednorazowo zamówimy co najmniej produkty o równowartości co najmniej 183,60 punktów (na przy6kład odpowiednik punktowy 10 sztuk perfum 30 ml damskich lub wód perfumowanych 50 ml męskich).
  • W przypadku złożenia zamówienia zawierającego produkty o równowartości od 110,16 punktów do równowartości 183,60 punktów koszt dostawy wynosi tylko 7 PLN.
  • Do zamówień zawierających produkty orównowartości punktowej mniejszej niż 110,16 jest doliczony koszt przesyłki w wysokości 18 PLN.

Przy zakupie zestawu startowego „Starter 150 próbek – wszystkie nuty zapachowe” (136,00 zł) wystarczy zamówić produkty o równowartośći 128,52 pkt to dostawa jest na koszt FM GROUP. Zamawiając sam starter płacimy koszt dostawy wynosi 18,00zł.

PACZKOMATY InPost

W zlokalizowanych w wielu miastach maszynach można wygodnie odbierać paczki o dowolnej porze dnia, płacąc za przesyłkę kartą płatniczą. Wystarczy składając zamówienie w FM GROUP wybrać taką opcję dostawy oraz wskazać Paczkomat najbliższy miejsca zamieszkania bądź przebywania. Najłatwiej dokonać tego w sklepie internetowym, ale jest taka możliwość również przy składaniu zamówień telefonicznie oraz mailowo i faksem (w przypadku dwóch ostatnich trzeba jednak samemu wskazać odpowiedni Paczkomat). Przy każdym zamawianiu przesyłki otrzymają Państwo wiadomość SMS z informacją o jej nadaniu i dostarczeniu do wybranego punktu (wraz z kodem umożliwiającym jej odbiór).
Koszty wysyłki są niższe niż w przypadku przesyłki kurierskiej:
wartość do 110,15 pkt. – 14 PLN
wartość od 110,16 do 183,59 pkt. – 5,50 PLN
wartość powyżej 183,60 pkt. – przesyłka bezpłatna   

10. Czy muszę polecać system FM Group?

Budowanie sieci to tylko jedną z wielu opcji z której możesz skorzystać,. Pamiętaj jednak że polecając współpracę czyli z  rekrutowaniem osób do FM Group wiążą się dodatkowe korzyści i dochody. Możesz korzystać z dostępu do cen producenta i kupować dla siebie oraz znajomych w niższych lepszych cenach.

 

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI na nurtujące Cię pytanie ?

Napisz do nas na adres e-mail: biuro@i-fmgroup.pl

 więcej informacji w zakładce praca