FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Wesołych Świąt!

Kochani,

Kolejny rok zmierza do zamknięcia swojego bilansu. Życzę, aby wypadł on dla każdego z Was bardzo pomyślnie. Abyście spoglądając wstecz mogli z uśmiechem i radością wspomnieć  każdy dzień mijającego roku. Z całego serca życzę Wam żeby  Rok 2021 otworzył przed Wami wachlarz nowych możliwości nowych spełnionych marzeń i aby każdy dzień Nadchodzącego Roku przepełniony był szczęściem, spokojem i radością z osiąganych zamierzeń.

 Zanim wypełnimy kielichy noworocznym szampanem pełni radości oczekujemy nadejścia najpiękniejszych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Świąt które swym urokiem sięgają w każdy zakątek świata. Świąt celebrowanych w polskich domach przy stole wigilijnym z czekającą  na wędrowca pustą zastawą w zimowej aurze lub na australijskich gorących plażach w towarzystwie „Dwunastu Apostołów” przy południowej drodze oceanicznej, ale wszędzie przepełnieni szczęściem i radością tych Wspaniałych Dni.