FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Promocja świąteczna 2019 – FM World

Okres przygotowań do Bożego Narodzenia uważamy za rozpoczęty! W sklepach pojawiają się już pierwsze świąteczne akcenty, a my powoli zastanawiamy się, czym obdarujemy swoich bliskich. Jak co roku, aby ułatwić Wam wybór najlepszych prezentów, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę specjalną – folder „Świąteczny skarbiec prezentów” oraz ulotkę „Przygotuj dom na święta”.

Folder, tak jak nasz katalog, podzielony jest na dwie części. W każdej z nich znajdziecie zarówno gotowe zestawy prezentowe, jak i produkty w obniżonych cenach. Oczywiście mamy też dla Was masę upominków!

Ulotka natomiast zawiera 6 zestawów z niezawodnymi i niezbędnymi w ferworze świątecznych przygotowań preparatami SMART & CLEAN. Wszystkie materiały znajdziecie tutaj.

Ulotka „Przygotuj dom na święta” będzie dodawana jednorazowo do pierwszego zamówienia od 2.11.2019r. od godziny 12:00.

Folder  „Świąteczny skarbiec prezentów” będzie dodawany jednorazowo do pierwszego zamówienia od 4.11.2019r. od godziny 15:00.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych.