FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Nowy specjalny katalog FM World – Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Walentynki

Mimo chłodnej zimy w powietrzu czuć gorącą atmosferę! Dlaczego? Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się wyjątkowe dni pełne ciepłych uczuć i pozytywnych emocji: Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Walentynki! 

To niezwykły czas, kiedy możemy podziękować naszym bliskim za ich miłość, uśmiech, dotyk… Po prostu za to, że są. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy mnóstwo fantastycznych zestawów w atrakcyjnych cenach, które będą idealnym prezentem dla Ukochanych Osób. Spośród szerokiej oferty z pewnością znajdziecie coś, co przypadnie im do gustu. Wszystkie zestawy są gustownie zapakowane, wspaniale się prezentują i zawierają ciekawe dodatki. Spraw swoim bliskim wyjątkową niespodziankę! W końcu zasługują na to, co najlepsze!

Pełny katalog można przejrzeć tutaj.