FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Nowy katalog FM World – Październik 2020

Za nami pierwsza odsłona długo wyczekiwanego katalogu! Pierwszy raz katalog jest dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej. Cieszymy się, że dzięki elektronicznej formie możemy zatroszczyć się o środowisko naturalne.

Każdy z naszych Partnerów Biznesowych otrzyma personalizowany katalog z linkami przekierowującymi odbiorcę prosto do jego sklepu. To niezwykle praktyczne, wygodne i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można rozwijać swój biznes bez konieczności indywidualnego kontaktu, w każdym czasie i z każdego miejsca na Ziemi. Polecanie produktów FM WORLD nigdy nie było prostsze!

Poza nowym katalogiem zaprezentowana została gama premierowych produktów, wśród których królowały perfumy PURE ROYAL, kosmetyki FONTAINAVIE, makarony i ryż konjac NUTRICODE, słodkości AURILE oraz probiotyczne preparaty SMART & CLEAN.

Katalog można przejrzeć tutaj.