FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Nagroda dla firmy FM Group

16 maja 2019 roku odbyła się konferencja z okazji 30-lecia powstania Gazety Wyborczej Wrocław. W trakcie spotkania wyróżniono 30 firm, których działalność znacząco wpłynęła na sukces Dolnego Śląska, sprawiając, że województwo stało się jednym z najszybciej rozwijających się regionów w całej Unii Europejskiej.

Obecnie produkty z logo Federico Mahora są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na pięciu kontynentach, a na całym świecie z FM WORLD współpracuje już ponad milion Partnerów Biznesowych!

Jesteśmy dumni, że międzynarodowy charakter naszej firmy i dążenie do nieustannego rozwoju zostały docenione przez tak prestiżowe i opiniotwórcze pismo. Dziękujemy Gazecie Wyborczej za to szczególne wyróżnienie!