FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Marketing przy kawie

Wyobraź sobie, że na świecie są wypijane dwa miliardy filiżanek kawy co dzień ponieważ jest to najczęściej (po wodzie) wybierany napój. Obrót ziarnami kawy na światowych giełdach jest ogromny i dzięki temu znajduje się na drugim miejscu wśród wszystkich surowców.

W czystych ziarnach kawy znajduje się ogromny potencjał, ale w FM Group postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć kawy których oryginalne formuły zadowolą każdego człowieka z uwagi na dużą różnorodność naszej oferty.

Postanowiliśmy mianowicie połączyć ideę wellnes z naszymi produktami zdrowej żywności i dlatego stworzyliśmy markę AURILE. Kawy (oraz herbaty) sygnowane marką Aurile wchodzą obecnie w skład oferty produktów oferowanych przez FM Group World.

Naturalnie urzekający smak

Nasza pierwsza propozycja to AURILE EXELLENCE, oryginalna mieszanka najlepszych ziaren afrykańskiej arabiki, przede wszystkim typu mokka, pochodzących z wybranych plantacji w Etiopii. Ziarna długo dojrzewają w kawowych ogrodach regionu Sidamo, położonych na wysokości do 1 800 metrów nad poziomem morza. Przyrządzona z nich kawa ma aksamitny, pozbawiony goryczy smak, z subtelnym, kwiatowo-winnym akcentem. Pozostawia urzekający, słodkawy posmak, przeplatany lekkimi kwaskowatymi nutami. Wyśmienicie podkreśla smak ciast i deserów.

Z kolei mieszankę AURILE ESPRESSO EXPERIENCE stworzyliśmy dla miłośników klasycznego espresso. Trzon blendu stanowią szczepy uprawowe w górskich rejonach Brazylii i Kolumbii, ale swoje wyraziste, pełne body mieszanka zawdzięcza 10-procentowej domieszce oleistych ziaren indonezyjskiej robusty. Idealne proporcje łączenia ziaren – 60% arabiki i 40% robusty – sprawiają, że ma niezapomniany, mocny smak, z wyczuwalnymi orzechowo-czekoladowymi nutami, i intensywny, lekko dymny zapach. To idealny blend dla smakoszy, którzy piją kawę bez dodatku cukru i mleka.

  

 kawy

porcelana

akcesoria

materialy


Kawa FM Group Aurile

 

Kawy FM Aurile

KAWY AROMATYZOWANE

KAWA AROMATYZOWANA to naturalna kawa, której aromat został pogłębiony przez wprowadzenie nowych kompozycji zapachowych. Smak kawy pozostał jednak naturalny, o czym można się przekonać sięgając po AURILE VANILLA i AURILE IRISH CREAM.

Kawy aromatyzowane Aurile powstały na bazie oryginalnej mieszanki ziaren z orientalnych gatunków arabika i robusta, przygotowanej według tradycyjnej włoskiej receptury. Jej podstawę smakową tworzą szczepy pochodzące ze wschodniej Azji, o charakterystycznym korzenno-drzewnym aromacie. Aksamitna arabika wprowadza do kompozycji delikatnie kwaskowatą nutę, natomiast intensywna robusta wzmacnia ją, nadając ostrzejsze tony. Idealnie zrównoważona, bogata całość rozwija pełnię smaku.

INNOWACYJNE RECEPTURY

KAWY FUNKCJONALNE to naturalne kawy wzbogacone szeregiem składników mineralnych i witamin lub z dodatkiem uszlachetniających składników, które powodują, że napój nabiera szczególnych właściwości, np. zwiększa swoje działanie antyoksydacyjne. Po dwóch latach intensywnych badań stworzyliśmy receptury kaw, które:

  • przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu AURILE METABOLISM
  • przywracają młodzieńczy wigor i energię AURILE ENERGY
  • ułatwiają koncentrację i naukę AURILE FOCUS
  • spowalniają procesy starzenia i redukują ich efekty AURILE ANTIOXIDANT

Unikatowe formuły kaw funkcjonalnych zostały opracowane przez wybitnych polskich naukowców, specjalistów od prawidłowego żywienia, we współpracy z kiperami. Do wzbogacenia kaw stosujemy tylko najwyższej jakości sprawdzone składniki, których udowodnione działanie poparte jest wieloletnimi badaniami naukowymi. Starannie zadbaliśmy o to, by nie miały one znaczącego wpływu na naturalny smak i aromat kawy. Kawy Aurile nie zawierają surowców odzwierzęcych, surowców przetworzonych genetycznie ani sztucznych barwników.

AKCESORIA BARISTYCZNE

Wspólne picie kawy to już rytuał, dlatego pod marką Aurile kryją się również wysokiej klasy akcesoria baristyczne o unikalnym designie oraz porcelanowe zestawy kawowe o pięknych, ręcznie nakładanych wzorach. Pozwalają na przyrządzenie wyśmienitych napojów kawowych w zaciszu własnej kuchni i zaserwowanie ich w elegancki sposób. Wszystko zostało przygotowane tak by rozkoszować się smakiem i aromatem najlepszej z kaw i dzielić ją z najbliższymi.

Certyfikat Baristy

 

← wstecz