FM Group logo

Niezależny Partner Biznesowy FM Group Polska Sp. z o.o.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

 

Fartuch_d-300x300Fartuch Barista

Doskonałej jakości fartuch przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalnych baristów. Jego elegancki krój i piękny, głęboki kolor będą znakomicie się prezentowały zarówno w kawiarni, jak i Twojej kuchni. Zapewni odzieży świetną ochronę, a Tobie – gustowny, klasyczny wygląd.

Cena katalogowa: 36,50 PLN / 1 szt.

 


 

paris-300x300Podkładki pod kubek

Oryginale korkowe podkładki pod kubek z nadrukiem zdjęć magicznych miejsc, w których lubimy lub chcemy wypić kawę. Mała czarna w Paryżu, latté w Sydney a może przedpołudniowe cappuccino w Rzymie? Inspiracja dla tych, którzy przy dobrej kawie lubią marzyć lub mają, co wspominać!

Komplet obejmuje 6 sztuk (każda podkładka z innym nadrukiem).

Cena katalogowa: 23,90 PLN / 1 komplet

 


 

Kubek_termiczny_pomaranczowy_d1-300x300Kubek termiczny

Wygodny, wykonany ze stali nierdzewnej kubek został zaprojektowany tak, by Twoja kawa zawsze była ciepła. Ma podwójne, odporne na wstrząsy ścianki, a jego zewnętrzna powierzchnia nie nagrzewa się. Sprawdzi się wszędzie: w domu, pracy, w szkole lub na wycieczce. Może z powodzeniem zastąpić mały termos.

Cena katalogowa: 29,90 PLN / 1 szt.

 


 

Puszka_d-300x300Pojemnik na kawę

Szczelny pojemnik wykonany ze stali nierdzewnej. Jest nie tylko praktyczny, ale i elegancki – będzie prawdziwą ozdobą Twojej kuchni, a przechowywana w nim kawa dłużej utrzyma swój świeży aromat.

Cena katalogowa: 12,50 PLN / 1 szt.

 


 

Express-300x300Ekspres typu moka (4 filiżanki)

Teraz w kilka minut wyczarujesz klasyczne włoskie espresso i we własnej kuchni poczujesz się, jak w Mediolanie, Rzymie lub Portofino! Wykonany ze stali nierdzewnej ekspres nadaje się do wykorzystania na różnego typu płytach grzewczych i kuchenkach gazowych. Dzięki wygodnemu plastikowemu wykończeniu łatwo sprawdzisz, czy kawa jest już gotowa i przelejesz ją do filiżanek.

Cena katalogowa: 32,50 PLN / 1 szt.

← wstecz