FM Group logo

Strona niezależnego Partnera Biznesowego, nie będąca oficjalną stroną internetową FM WORLD POLSKA. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.

Aktualności


W przypadku jakichkolwiek pytań możesz liczyć na pomoc. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swój biznes z profesjonalistami.

Pomoc w logowaniu i rejestracji do FM
7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 21.00
Tel. 727 907 907
 

Czar świąt – moc prezentów w nowym folderze świątecznym

Aby czas oczekiwania na Boże Narodzenie uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym, z radością oddajemy w Wasze ręce folder świąteczny pełen znakomitych ofert specjalnych, atrakcyjnych promocji i unikalnych zestawów.

Nieodłącznym elementem tworzącym magię świąt jest radość obdarowywania. W naszym katalogu znajdziecie moc prezentów, dzięki którym uszczęśliwicie najbliższych lub sprawicie sobie samym ogromną przyjemność, na którą zasługujecie.

Katalog podzielony jest na 3 części:

Część I zawiera zestawy skomponowane przez nas dla Was z fantastycznych produktów oraz ciekawych dodatków. Są one oznaczone znakiem: „Gotowe zestawy prezentowe”

Część II prezentuje zestawy, które sami możecie skompletować! Dzięki temu stworzycie niepowtarzalne prezenty dla siebie i swoich bliskich. Wyróżniono je znakiem: „Skomponuj własny zestaw”

Część III to świąteczna oferta specjalna składająca się z limitowanej edycji produktów w niezwykle atrakcyjnej cenie. Są one opatrzone znakiem: „Limitowana oferta świąteczna”

Robiąc zakupy w sklepie internetowym, zwracajcie uwagę na ikonkę „VIDEO”. Do produktów oznaczonych tym znakiem dołączony jest film na ich temat!

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta świąteczna zainspiruje Was do skomponowania najpiękniejszych podarków i wypełni magiczny czas świąt Bożego Narodzenia pięknymi zapachami, zdrowiem i słodyczą.

Folder można przejrzeć tutaj.

Folder będzie dodawany jednorazowo do pierwszego zamówienia od 5.11.2018r. od godziny 15:00. Oferta trwa do 31.12.2018r. do godziny 20:00.